СупрунСергій Григорович

Супрун Сергій Григорович

Суб’єкт висування: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!»

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики


monolit63824@gmail.com
ЗВЕРНУТИСЬ

Біографічна довідка

Дата народження:
11.12.1958 р.
Освіта:
Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, інженер-механік, 1981 р.
Досвід роботи:
1982 - 1986 рр. - завідуючий гаражем колгоспу «Заповіт Леніна».
1986 - 1991 рр. - охоронник бази відпочинку «Чайка».
1991-1998 рр. – завідуючий гаражем колгоспу «Заповіт Леніна».
1998 - 2000 рр. - Підлиманський сільський голова.
2000 – 2002 рр. - генеральний директор ПСП «Колос».
З 2002 року і по цей час – голова СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «МОНОЛІТ».
З 2014 року - директор ТОВ «Центр відпочинку та туризму «Акваторія».
Громадська діяльність:
Сергій Супрун, як керівник, має високий рівень соціальної відповідальності: підтримує школу, дитячий садок, сільський будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт у Підлимані. Ремонт дороги в селі, створення зони відпочинку біля озера Коніченкове, співфінансування проєктів «Разом в майбутнє», капітальний ремонт Піско-Радьківського Свято-Вознесенського храму - все це допомога СФГ «МОНОЛІТ» та його керівника.

Сімейний стан: одружений, має доньку і онука.

Нагороди та відзнаки: за високі досягнення в галузі сільського господарства, вагомий внесок в розвиток соціальної сфери, підвищення добробуту сельчан, за професійну та громадську діяльність Сергія Супруна неодноразово відзначали Почесними Грамотами Борівської райдержадміністрації та Борівської районної ради. У 2007 році отримав медаль «Народна шана». У 2008 році - Диплом Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота фортуна»; Почесну відзнаку голови Харківської обласної державної адміністрації „За рекордний врожай 2008 року”, в рамках іміджевої Програми «Лідери національного бізнесу ХХІ століття» нагороджений Зіркою Пошани ІІІ ступеню. У 2009 році отримав відзнаку МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ». У 2012 році – медаль «20 років Незалежності». У 2013 році нагороджений Почесною відзнакою Борівської районної ради «Борівська слава».