Заклади культури в тренді : Зберігаємо традиції, застосовуємо інновації. Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
5
Культура

Забезпечення Будинку культури та бібліотеки оргтехнікою - це на сам перед, опанування нових тенденцій сучасних форм та методів діяльності закладів культури, для більш якісної підготовки проведення заходів та гурткової роботи.

Автор проєкту
Устіла Ніна Устіла Ніна
Бюджет
15 574 грн.
Адреса
селище Першотравневе, вул. Кооперативна 12 , приміщення сільського Будинку культури

Опис

Проблема

На сьогоднішній день в Першотравневому СБК та сільській бібліотеці-філії немає в наявності кольорового принтера та ламінатора, щоб оформити різноманітні робочі документи, фотовиставки, виставки , оголошення.

Мета проєкту

Завдяки придбанню кольорового принтера та ламінатора підвищиться якість заходів і результатами проекту будуть користуватися учні Першотравневої ЗОШ та мешканці селища.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Враховуючи вимоги сьогодення ,СБК та Першотравнева сільська бібліотека-філія намагаються використовувати у своїй діяльності сучасні й різноманітні форми роботи, які завдяки актуальному змісту, творчому підходу, здатні привернути до себе увагу відвідувачів закладу а також залучати нових. Для цього потрібно: 1 Облаштування місця для оргтехніки в залі Першотравневого СБК. 2 Придбання кольорового принтера та ламінатора. 3 Закупівля фарби, різних видів паперу та картону для роботи. 4 Плівка для ламінатора.

Цільова аудиторія проект

Враховуючи вимоги сьогодення ,СБК та Першотравнева сільська бібліотека-філія намагаються використовувати у своїй діяльності сучасні й різноманітні форми роботи які завдяки актуальному змісту, творчому підходу, здатні привернути до себе увагу відвідувачів закладу а також залучати нових. Реалізація цього проекту дасть змогу користуватися оргтехнікою широкому колу людей, а саме: учням Першотравневої ЗОШ та жителям селища.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Облаштування місця для оргтехніки в залі Першотравневого СБК. 2. Придбання кольорового принтера та ламінатора. 3. Придбання офісного столу. 4. Закупівля фарби, різних видів паперу та картону для роботи. 5. Закупівля плівки плівки для ламінатора.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект дасть змогу зробити робочий процес більш інтерактивним і сучасним . Модернізація закладу дозволить більш якісно проводити заходи, та робити їх оформлення.

Очікуваний термін реалізації проекту

Кінець 2021 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення цін на оргтехніку, та обладнання ,відсутність коштів у бюджеті.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото додається на 7 аркушах.

Фото

Файли