Веселка Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
3
Спортивні та дитячі майданчики

Облаштування сучасного дитячого майданчика, а отже, створення умов для повноцінного фізичного, пізнавального розвитку дітей різного віку та їх безпечного дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню здорового покоління.

Автор проєкту
Хібеба Ксенія Хібеба Ксенія
Бюджет
52 843 грн.
Адреса
село Копанки, перехрестя вул. Трудової Слави та вул. Миру , Перехрестя вул. Трудової Слави та вул. Миру

Опис

Проблема

На сьогодні в с. Копанки немає жодного дитячого майданчика, а найближчий знаходиться в селищі Першотравневе і для маленьких дітей це дуже далеко. Облаштування дитячого майданчика сприяє збільшенню фізичного розвитку та активності дітей, проведенню вільного часу на свіжому повітрі за цікавими іграми, а не сидінням вдома перед гаджетами у віртуальній реальності. Крім того, влітку, у нашому селі збираються багато дітей і їм буде дуже цікаво грати в динамічні ігри в дружньому колективі дітей.

Мета проєкту

Створити місце для спілкування дітей, адже ігровий майданчик відіграє велику роль у розвитку наших дітей. Метою проекту є облаштування дитячого майданчика, який запам’ятається кожній дитині на все життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановити дитячий майданчик на перехресті вул. Трудової Слави та вул. Миру, який буде розрахований на різні вікові категорії дітей та забезпечать їм приємне та безпечне дозвілля. Для цього потрібно обкосити територію, де планується встановлення дитячого майданчика, придбати обладнання для дитячого майданчика, а саме: 1. Дитяча гірка «Капітошка» - 1 шт.; 2. Гойдалка-балансир «Малютка» - 1 шт.; 3. Карусель на 3 місця»Веселка» - 1 шт.; 4. Гойдалка підвісна, двомісна – 1 шт.; 5. Пісочниця «Економ» - 1 шт. Даний захід згуртує громаду с. Копанки, що сприятиме збільшенню відсотка людей, які будуть залучені до облаштування території.

Цільова аудиторія проект

Цей проект розрахований на дітей різних вікових груп, які проживають в с. Копанки та приїжджають в гості до своїх рідних. Локалізація майданчика є зручною для його використання.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Скошування трави та підготовка майданчика силами громади; 2. Виготовлення та монтаж лавок для сидіння та урн для сміття власними силами; 3. Закупівля дитячих ігрових комплексів та їх компонентів; 4. Закупівля цементу; 5. Встановлення дитячого комплексу власними силами; 6. Підсипка території дитячого майданчика піском; 7. Прибирання території після проведених робіт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Всебічний розвиток дітей, організація їх дозвілля, збільшення кількості комунікацій між батьками дітей та дітьми. Підвищиться рівень охоплення дітей фізичною культурою та спортом.

Очікуваний термін реалізації проекту

Кінець 2021 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення цін на обладнання, відсутність коштів у бюджеті, погані погодні умови.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото на 5 (п’яти) аркушах додається.

Фото

Файли