Спортивний майданчик – осередок здорового способу життя Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
7
Спортивні та дитячі майданчики

Вирівнювання ділянки під спортивний майданчик. Облаштування спортивного майданчика з відповідним встановленням вуличних тренажерів та спортивних елементів.

Автор проєкту
Кучма Іван Кучма Іван
Бюджет
100 000 грн.
Адреса
селище Першотравневе, вулиця Кооперативна, 12 , прилегла територія біля Першотравневого СБК

Опис

Проблема

Виховання здорової та фізично розвиненої молоді, а також можливості комфортного відпочинку та оздоровлення старшого покоління. Реалізація даного проекту вирішить проблему відсутності спеціалізованої спортивної зони та благоустрою території , на якій заплановано встановлення майданчика.

Мета проєкту

1. Створення належних, безпечних та доступних умов для заняття спортом мешканців селища Першотравневе та найближчих сіл Копанки та Вишневе. 2. Здійснення благоустрою території. 3. Залучення до активного та здорового дозвілля максимум дітей, молоді та дорослих, зробити здоровий спосіб життя пріоритетом підростаючого покоління.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для вирішення описаних вище проблем пропоную облаштувати спортивний майданчик із встановленням вуличних тренажерів та спортивних елементів, що дасть можливість безкоштовно, безпечно та доступно займатися спортом мешканцям нашої громади.

Цільова аудиторія проект

Реалізація проекту спрямована на мешканців селища Першотравневе , сіл Копанки та Вишневе різних вікових категорій (близько 300 осіб). Локалізація майданчика є зручною для його використання.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовчі роботи (благоустрій та вирівнювання майданчика). 2. Доставка та встановлення вуличних тренажерів та спортивних елементів здійснюється постачальником 3. Облагородження майданчика.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовий показник реалізації проекту - соціальний, оскільки вдале територіальне розміщення спортивного майданчику дасть можливість жителям селища Першотравневе, сіл Копанки та Вишневе масово займатися спортом, що сприятиме збільшенню відсотка людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Суттєво знизиться відсоток людей з асоціативною поведінкою, буде облаштована територія.

Очікуваний термін реалізації проекту

До кінця 2021 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Збільшення цін на обладнання. 2. Погані погодні умови. 3. Відсутність коштів в бюджеті.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото спортивного майданчика у кількості 8(вісім) аркушів, прикладається.

Фото

Файли