Оновлення оснащення медичного кабінету та ізолятора Борівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Золота рибка» Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
1
Освіта

Забезпечити заклад дошкільної освіти умовами для надання повноцінної невідкладної та долікарської допомоги в результаті придбання всіх необхідних медичних засобів та приладів та створення належних умов перебування дітей у закладі.

Автор проєкту
Ляпко Олена Ляпко Олена
Бюджет
24 970 грн.
Адреса
Борова, 14 квартал, буд.12а Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла садок) №3 «Золота рибка»

Опис

Проблема

Одним з найголовніших завдань медичного забезпечення закладу дошкільної освіти є надання невідкладної медичної допомоги дітям та створення належних умов перебування дітей у закладі. Без наявності сучасного медичного кабінету, наявності лікарських засобів, укомплектованого штату медичних працівників, постійного медико-педагогічного контролю дане питання не може бути вирішене повною мірою

Мета проєкту

Основною метою даного проекту є оновлення медичного обладнання та меблів в кабінеті сестри медичної старшої та ізоляторі для надання якісної першої долікарської допомоги в разі виникнення надзвичайної ситуації за участі дітей, проводити необхідні заходи, здійснювати профілактичні медичні огляди дітей відповідно до вимог.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

В рамках проекту буде облаштовано кабінет сестри медичної старшої та ізолятора, що покращить інтер’єр та імідж закладу як опорного закладу освіти району. Вихованці матимуть змогу отримувати якісне медичне обслуговування.

Цільова аудиторія проект

Протягом тривалого часу існування Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка» не проводилося оновлення медичного обладнання та меблів в кабінеті сестри медичної старшої та ізоляторі. Як наслідок, медичний персонал закладу не в повній мірі може надавати невідкладну медичну допомогу, проводити необхідні заходи, здійснювати профілактичні медичні огляди дітей відповідно до вимог через відсутність необхідного обладнання. Разом з тим створюється несприятливий імідж закладу через застаріле обладнання, неестетичний зовнішній вигляд меблів. Заклад охоплює 72% від загальної кількості дитячого населення мікрорайону.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Пошук необхідних матеріалів та обладнання. 2. Придбання необхідних меблів та обладнання згідно переліку. 3. Встановлення меблів та обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

В результаті реалізації даного проекту покращиться внутрішній інтер’єр закладу, підвищиться рівень медичного обслуговування учасників навчально-виховного процесу; будуть створені умови для надання повноцінної невідкладної та долікарської допомоги в результаті придбання всіх необхідних медичних засобів та приладів, що в надзвичайних ситуаціях може врятувати життя та здоров’я. Внаслідок реалізації проекту будуть створені умови для пропаганди здорового способу життя, поєднання медичного та естетичного виховання дошкільників шляхом створення позитивного іміджу медичного забезпечення закладу.

Очікуваний термін реалізації проекту

Тривалість проекту становитиме один місяць: - Тиждень І-ІІІ: придбання оснащення. - Тиждень ІV: заміна старого оснащення на нове.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Коливання цін на меблі, на обладнання та підвищення вартості робіт. Внаслідок ігнорування даної проблеми в разі виникнення надзвичайної ситуації за участі дітей медичний персонал закладу не зможе надати якісну першу долікарську допомогу через відсутність необхідних засобів та обладнання, що створює загрозу життю та здоров’ю вихованців. Через значну зношеність меблів в подальшому створюються умови для можливого травматизму та невідповідності їх діючому переліку.

Приклади (кейси) схожих рішень

Заклад був учасником проекту міжнародної технічної допомоги GIZ, в рамках якого здійснено утеплення та реконструкція даху, вентиляційних каналів, заміну вікон та здійснено придбання меблів для різних вікових груп. Борівський ДНЗ №3 «Золота рибка» є переможцем 2017,2018,2019 років обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» Харківської обласної ради з модернізації харчоблоку, оснащення сенсорної кімнати та облаштування спортивного майданчику. В рамках громадського бюджету Борівської селищної ради у 2018 році був реалізований проект з облаштування приміщення для сенсорної кімнати.

Фото

Файли