Облаштування куточків помічників вихователя у Борівському ДНЗ № 1 Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
8
Освіта

Проект передбачає заміну старих кухонних меблів у куточках помічників вихователів старшої та середньої груп на нові, обладнані згідно вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, покращення матеріально-технічної бази дитячого садка, створення комфортних умов для працівників та дітей закладу дошкільної освіти.

Автор проєкту
Давигора Анна Давигора Анна
Бюджет
34 969 грн.
Адреса
Борова, вул. Поштова, 4 , Борівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1

Опис

Проблема

Борівський ДНЗ (ясла-садок) №1 – один з найстаріших закладів дошкільної освіти у громаді. Він був введений в експлуатацію ще у 1969 році. Тоді ж були обладнані куточки для помічників вихователів, які, нажаль, не відповідають сучасним санітарно-гігієнічним вимогам облаштування групових кімнат закладів дошкільної освіти. Обладнання та устаткування кухонних куточків для помічників вихователя морально застарілі, потребують щомісячного поточного ремонту, витрачається багато часу на їх прибирання та обслуговування. Якість робочих поверхонь не в повній мірі відповідає санітарно-гігієнічним вимогам до організації харчування дітей, а також до організації безпеки праці помічника вихователя. Обладнання для зберігання посуду не зручне, утруднює контроль помічника вихователя за якістю миття посуду. Немає зручного місця для безпечного зберігання миючих та дезінфікуючих засобів у недосяжності від дітей дошкільного віку. Заміна кухонних меблів та мийок на нові, сучасні дасть можливість покращити умови праці помічника вихователя, скоротити час на миття та прибирання посуду та приділити більше уваги дітям.

Мета проєкту

Створення комфортних умов для працівників закладу дошкільної освіти, підвищення безпеки життєдіяльності, забезпечення належного обладнання у приміщеннях ЗДО, відповідно до вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти шляхом встановлення якісних, сучасних кухонних меблів та мийок у куточках для помічників вихователів.

Цільова аудиторія проект

Проектом буде охоплено дитяче населення від 2 до 6 (7) років по території обслуговування Борівського ДНЗ № 1 – понад 100 дітей щорічно та працівники закладу дошкільної освіти.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Демонтаж старих кухонних меблів у куточках помічників вихователів. 2. Придбання та встановлення нових кухонних меблів та мийок. 3. Висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та на сайті ЗДО.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Забезпечення санітарно-гігієнічних та безпечних умов перебування дітей в закладі освіти. 2. Дотримання вимог нормативних документів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу. 3. Створення комфортних та безпечних умов праці працівників закладу дошкільної освіти.

Очікуваний термін реалізації проекту

протягом двох місяців

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здороження вартості кухонного обладнання та мийок.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото

Файли