Майданчик здоров’я Успішно пройшов оцінку

Доданий
Номер
4
Спортивні та дитячі майданчики

Створення дитячого спортивного майданчика надає можливість організації дозвілля дітей дошкільного віку, молодшого шкільного віку, розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплення їх інтересу до здорового способу життя. Майданчик дозволить зайняти дітей і захистити їх від небезпечних. Необдуманих вчинків і ситуацій, що загрожують їх здоров’ю.

Автор проєкту
Шаповалов Віталій Шаповалов Віталій
Бюджет
58 944 грн.
Адреса
село Борівська Андріївка, вулиця Степова, 38 , Прилегла територія біля Веселівського сільського клубу

Опис

Проблема

Прогулянки та ігри на свіжому повітрі – обов’язковий пункт у повсякденному житті малюка, а дитячі майданчики створюють всі умови для їх безпечної реалізації. Саме там діти розвиваються, набувають навичок спілкування з однолітками, закладаються основи поведінки в колективі. Встановлення поряд спортивних елементів та конструкцій, до того ж, дасть змогу ще й фізичного розвитку дитини, що суттєво вплине на її здоров'я. Відсутність дитячого майданчика створює безліч перешкод у щоденному житті не тільки дітей, які змушені шукати собі місця для ігор, а й батьків, позбавляючи їх можливості контролю за поведінкою та місцем перебування дитини. Облаштування такого майданчика безумовно дасть змогу вирішенню всіх цих проблем.

Мета проєкту

1. Організація дозвілля дітей; 2. Розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини; 3. Пропаганда здорового способу життя; 4. Створення умов для прояву індивідуальності в рольових іграх дітей дошкільного віку, особистого зростання дітей молодшого шкільного віку, формування активної життєвої позиції

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Дитячі вуличні майданчики – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» з «корисним». Необхідно створити таке місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми та між собою на свіжому повітрі, а діти, при цьому, грати в ігри зі своїми однолітками, займатися спортом, а не сидіти вдома перед телевізором чи комп’ютером. Для цього потрібно: 1. Придбання обладнання для дитячого майданчика, а саме: - Гойдалка двомісна «Трон»; - Карусель з штурвалом; - Гойдалка-балансир «середньовіччя 1.05»; - Дитяча гірка «Хатинка»; - Пісочниця «Стандарт»; - «Бруси» - Турнік.

Цільова аудиторія проект

Реалізація проекту спрямована на всіх дітей, підлітків та дорослих, які мешкають в с. Борівська Андріївка, а також тих, хто гостює у родичів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовчі роботи (вирівнювання майданчика, скошування трави, завезення піску) силами громади; 2. Закупівля необхідного обладнання; 3. Закупівля цементу; 4. Встановлення елементів конструкції дитячого майданчика та спортивних конструкцій власними силами 5. Облагородження майданчика (вирівнювання ґрунту) власними силами; 6. Прибирання території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Суспільна значущість проекту полягає в тому, що він сприяє активності населення, встановлює тісний зв’язок між жителями. Ефективність проекту безсумнівна: • Кожна дитина отримає можливість займатися, грати та розвиватися; • Організація дозвілля дітей; • Формування навичок здорового способу життя дітей; • Формування соціально-комунікативних, творчих і організаторських навичок дітей. Реалізація проекту дозволить поліпшити стан здоров’я дітей та знизити рівень дитячого травматизму

Очікуваний термін реалізації проекту

До кінці 2021 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Збільшення цін на обладнання. 2. Погані погодні умови. 3. Відсутність коштів в бюджеті.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото елементів дитячого спортивного майданчика прикладається на 7(семи) аркушах прикладається.

Фото

Файли