ЗВЕРНЕННЯ БОРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА ТЕРТИШНОГО ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

ЗВЕРНЕННЯ БОРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА ТЕРТИШНОГО ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Шановні колеги, депутати, члени виконавчого комітету, старости, працівники органів місцевого самоврядування, ветерани, громадські активісти, жителі Борівської громади!

Щиро вітаю Вас зі святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

За великим рахунком, День місцевого самоврядування – це свято кожної української громади.

Рік тому, відповідно до реформи Децентралізації, на базі Борівського району була утворена Борівська селищна територіальна громада, яка об’єднала в собі 9 сільських і одну селищну раду. Держава передала на місця ряд повноважень, але, разом з тим, збільшилась і відповідальність.

Не буду приховувати, цей рік був непростим для нас. Доводилося оперативно вирішувати нагальні проблеми, реагувати на нові виклики, вчитися працювати в нових умовах. Далеко не всі плани і задуми в громаді вдалося реалізувати протягом цього року та, все ж таки, маємо певні здобутки і успішно виконані проєкти. Труднощі загартовують, дарують безцінний досвід, знання і прагнення досягти більшого. Тож я переконаний, головні наші досягнення і перемоги ще попереду.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність усім, хто працює на благо громади. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю усім здоров`я, миру, достатку, родинного затишку, злагоди, нових здобутків у роботі та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшої розбудови нашої Борівської громади.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний