Звернення Борівського селищного голови Олександра Тертишного до 104-ї річниці пам'яті Героїв Крут

Шановні жителі Борівської громади!

29 січня українська громадськість відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.

Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

У ці, важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, відстоював інтереси українців. Вклоняємося низько героям сьогодення, котрі захищають незалежність та соборність України зараз.

Будьмо гідними нащадками борців за свободу України! Єднаймося в спільній меті – берегти й утверджувати вільну, незалежну, соборну Українську Державу в ім’я миру на рідній землі, спокою у домівках та достойного майбутнього наших дітей.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний