Зміни в роботі Центрів вакцинації на території Борівської громади у святкові дні

ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ!

👩‍⚕️Жителі нашої громади щодня мають можливість зробити щеплення від коронавірусу в центрах масової вакцинації у Борівській центральній лікарні та в амбулаторії с. Піски-Радьківські, які працюють щодня з 8:00 до 12:00. Мобільні бригади медиків виїжджають також у села громади і вакцинують людей на місцях.

👉Щоб записатися на вакцинацію від коронавірусу у своєму населеному пункті, необхідно звернутися до старости або до свого сімейного лікаря. Коли буде сформований список бажаючих зробити щеплення, вам повідомлять точне місце і час вакцинації.

Звертаємо вашу увагу, що у святковий день 7 січня Центри вакцинації на території нашої громади не працюватимуть. 8 та 9 січня вони відновлять свою роботу у звичному режимі з 8:00 до 12:00 години.

❗Пам’ятайте, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби або від тяжкого перебігу захворювання!

Зупинимо ковід разом!