Зі святом останнього дзвоника - 2024

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Сьогодні, у цей урочистий день, коли звучить останній дзвоник, прийміть вітання з завершенням ще одного навчального року. Цей рік був непростим для всіх нас, але ви проявили неймовірну витривалість, наполегливість і силу духу.

Наші діти вже третій рік поспіль здобувають освіту онлайн. Вони навчаються в рідних школах Борівської громади, але роблять це дистанційно, знаходячись у різних куточках України та за її межами. Попри виклики, з якими ми всі зіткнулися, учні, вчителі та батьки залишаються єдиним колективом, справжньою спільнотою, яка підтримує і допомагає одне одному.

Діти, ви — наші герої, адже ви продовжуєте вчитися і розвиватися, незважаючи на всі труднощі воєнного часу. Ваша наполегливість і старанність є прикладом для нас усіх. Особливо хочу звернутися до випускників: цей рік був для вас надзвичайно важливим і непростим, але ви змогли подолати всі перешкоди і досягти цієї важливої віхи у вашому житті. Попереду вас чекають нові виклики і нові перемоги, і ми впевнені, що ви впораєтеся з усім. Тож нових звершень вам і здійснення мрій!

Вчителі, ваша відданість і професіоналізм допомагають зберегти освітній процес у найскладніших умовах. Ви робите все можливе і неможливе, щоб наші діти отримували якісну освіту. Дякуємо!

Дорогі батьки, ваша підтримка і любов є тим фундаментом, на якому зростають наші діти. Ви – їхня опора і надія, і ваша роль у їхньому житті неоціненна.

Нехай цей останній дзвоник стане символом нашої єдності, сили і незламності. Нехай він нагадає всім нам, що навіть у найтемніші часи ми можемо підтримувати один одного і разом досягати високих цілей. Віримо у перемогу, у світле майбутнє нашої громади та всієї України. Зичимо найкращого майбутнього нашим дітям!

Бажаю вам всім міцного здоров'я, миру і благополуччя. Нехай літо принесе добрі новини, нові сили, яскраві враження і натхнення на нові звершення.

Зі святом вас, дорогі наші учні, педагоги, батьки!

З повагою,

Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний