З Великоднем - 2024!

З Великоднем - 2024!

Шановні жителі та гості Борівської громади!

В цей світлий день Христового Воскресіння хочу привітати кожного з вас зі святом Великодня. Вже третій рік поспіль він приходить до нас у час, коли наша земля, наші домівки, і наші серця переживають важкі випробування війною, що наклала свій відбиток на кожного з нас.

Попри все, Великдень залишається символом відродження, надії і перемоги життя над смертю. Це свято дає нам сили згадати, що навіть у найтемніші часи світло і любов зможуть знайти шлях до наших сердець.

Багато з нас зазнали втрат: втратили рідних, домівки, звичний спосіб життя. Але навіть серед руїн наша громада продовжує зберігати тепло людських взаємин. Ваша рішучість, ваша віра і ваша непохитність у боротьбі за мир і свободу нашої землі є справжнім свідченням незламності українського духу.

В цей день, згадуючи всіх, хто зараз не поруч, але живе в наших серцях, давайте згуртуємось, щоб підтримати один одного. Давайте разом молитися за перемогу і наших незламних захисників, за мир і спокій в нашій країні, за здоров'я та благополуччя кожного у нашій громаді. Нехай це Великоднє світло наповнить кожен дім, кожну родину, кожне серце надією та новими силами для подальших звершень на шляху до перемоги.

Зі святом вас, дорогі мої земляки! Нехай Великдень принесе нам мир і злагоду, а наше майбутнє – волю та процвітання нашій рідній Україні.

Христос Воскрес!

✍🏻З глибокою повагою,

Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний