З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні земляки!

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в різних країнах світу. Найбільше жертв забрала війна в Афганістані.

Від самого початку війни на сході України у 2014 році тисячі «афганців» виступили на захист рідної землі. З початком повномасштабного вторгнення росії на території України 24 лютого минулого року учасники бойових дій на території інших держав масово долучилися до протистояння агресору, а також до професійної підготовки військових підрозділів, військово-патріотичного виховання молоді, волонтерської діяльності. Наразі ці воїни використовують свій бойовий досвід у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, СБУ та інших силових підрозділах, щоб захистити і зберегти незалежність рідної держави, її територіальну цілісність і суверенітет.

Війна - це великий біль для нас усіх. Україна ніколи не вела загарбницьких воєн, але ми з честю завжди обороняли свою рідну землю і допомагали боронитися іншим.

Велика вам подяка і низький уклін! Міцного здоров’я вам, затишку і добробуту у ваших оселях, беззаперечної перемоги над агресором і мирного неба над головою.

З повагою, Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний