З Днем фізичної культури і спорту!

З Днем фізичної культури і спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, і приємно усвідомлювати, що наша громада також не пасе у цьому задніх. На Борівщині успішно розвиваються і активно культивуються такі види спорту, як футбол, волейбол, настільний теніс, тхеквондо, брейк-данс, фітнес, шахи, шашки, армрестлінг, гирьовий спорт. Наші земляки, спортсмени, вихованці ДЮСШ та спортивних секцій досягають високих результатів та успішно заявляють про себе на всеукраїнському і, навіть, міжнародному рівнях.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть сьогодні щиру вдячність від імені усієї нашої громади за вашу наполегливість, цілеспрямованість, відданість спорту і улюбленій справі, невтомну працю і постійну роботу над собою, пропаганду та популяризацію здорового способу життя!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових і цілеспрямованих людей! Бажаємо вам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх починаннях! Зі святом!

З повагою,

Борівський селищний голова Олександр ТЕРТИШНИЙ