Як проходить процес вакцинації у Борівській громаді
У Борівській громаді триває вакцинація населення від COVID-19, яка розпочалася 16 березня.
За цей період перше щеплення отримали 150 осіб. Серед них як ті, що підлягають вакцинуванню на першому етапі (медики, бригади швидкої допомоги, працівники соціальних служб, які працюють з людьми похилого віку, працівники поліції), так і громадяни з резервної черги, які з власної ініціативи записалися на щеплення.
Вакцинацію проводять індійською вакциною CoviShield.
20 квітня Центр первинної медико-санітарної допомоги Борівської селищної ради також отримав 60 доз китайської вакцини CoronaVac, але щеплення нею ще не проводили.
Опубліковано: 21.04.2021 07:00








