Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Боровій!

Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Боровій!

З 18 по 26 вересня на території Борівської громади відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”.

У Боровій пройде БУР табір, де 20 волонтерів з різних регіонів України долучаться до ремонту дитячих кімнат для двох багатодітних родин. Також під час табору буде створено мурал на фасаді будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою: Борова, вулиця Миру, 19.

Долучитись до табору можуть також місцеві жителі заповнивши гугл форму: https://form.typeform.com/to/a4DZc35P

Молодь може долучитись до 12 осінніх таборів, заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru

Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей.

Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Координує проєкт на території нашої громади депутат селищної ради Валерія Гонтар.

Більше інформації на Громадському просторі: https://www.prostir.ua/event/bur-tabir-u-smt-borova/?fbclid=IwAR1ZQ70VxPDVg4R5TohAsjaLbfr67i348q3Cn66_z4mpbUaLJrJQhAHtdUI