ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ БОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - 2021!

Переможцями цього разу стали 9 проєктів – 7 великих (вартістю від 25 до 100 тис.грн) і 2 малих (до 25 тис.грн.).

Загальна сума фінансування проєктів-переможців становить 734 503 грн.

Підрахунок голосів тривав декілька днів. Члени координаційної ради опрацювали понад 2 300 паперових бюлетенів, в кожному з яких громадяни голосували за два різних проєкти, та перевірили дійсність 864 голосів, відданих онлайн.

Після проведення усіх перевірок 5 171 голос було зараховано у голосуванні за всі проєкти разом.

Підрахунок голосів, відповідно до умов Положення про громадський бюджет Борівської селищної ради, проводився із застосуванням вагових коефіцієнтів з урахуванням кількості населення, що проживає на тій чи іншій території громади. Така форма підрахунку застосовується для вирівнювання умов між територіальними (старостинськими) округами Борівської селищної ради.

У підсумку, переможцями стали наступні проєкти:

№26 «Іскорку тепла в дитячі серця» (Богуславська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Проєкт передбачає встановлення 10 сучасних енергозберігаючих вікон та вхідних дверей у приміщенні спортивної зали Богуславської школи. Вартість – 100 000 грн. Автор проєкту – Наталія Тугай.

№17 «Сучасна дошкільна освіта - сучасні технології в Богуславському ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" БСР. Проєкт передбачає облаштування Богуславського дитсадка сучасним обладнанням (LED телевізором та ноутбуком). Вартість - 22 769 грн. Автор проєкту – Марина Павлюк.

№11 «Ігровий майданчик - мрія дітвори» (Гороховатський ДНЗ). Проєктом передбачається придбання і встановлення дитячого ігрового майданчика, оформлення та упорядкування благоустрою прилеглої території шляхом залучення жителів села. Вартість - 99 980 грн. Автор проєкту – Наталія Сикало.

№22 «Огорожа для школи - безпека для дітей» (Піско-Радьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Передбачається встановлення паркану з секцій з металевої проволоки та 2 воріт навколо території школи. Вартість – 100 000 грн. Автор проєкту – Людмила Русанова.

№7 «Спортивний майданчик - осередок здорового способу життя» (с. Першотравневе). Передбачається вирівнювання ділянки під спортивний майданчик у селищі Першотравневе біля сільського будинку культури. Облаштування спортивного майданчика з відповідним встановленням вуличних тренажерів та спортивних елементів. Вартість – 100 тис. грн. Автор проєкту – Іван Кучма.

№23 «Облаштування пішохідної доріжки - повага до маломобільних груп населення» (Піско-Радьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Передбачається облаштувати на місці стежки до школи пішохідну доріжку з покриттям та бордюрами, яка буде призначена для руху пішоходів, та розташована поза проїжджою частиною. Вартість – 100 тис.грн. Автор проєкту – Людмила Русанова.

№5 «Заклади культури в тренді: Зберігаємо традиції, застосовуємо інновації»(Першотравневий СБК). Передбачається облаштування місця для оргтехніки в залі Першотравневого СБК; придбання кольорового принтера та ламінатора; закупівля фарби, різних видів паперу та картону для роботи, плівки для ламінатора. Вартість 15 574 грн. Автор – Ніна Устіла.

№13 «Посилення технічної спроможності закладу для проведення урочної та позаурочної роботи» (Підлиманська ЗОШ). Передбачається облаштування навчальних кабінетів сучасною оргтехнікою (телевізори, мікрофони, wi - fi роутер, МФУ). Вартість - 98 680 грн. Автор проєкту – Наталія Запорожець.

№14 «Студія творчого розвитку дитини» (Борівська ЗОШ №2 І-ІІ ступенів). Проєкт передбачає створення багатофункціонального приміщення-студії, поділеного на зони, яке може легко трансформуватися та використовуватися для різних цілей. Перша зона - створення сцени для виступів, встановлення подіуму, облаштування куліс, встановлення проекційного екрану. В другій зоні будуть розміщенні стільці для глядачів, які легко можна прибрати та використовувати приміщення для танцювальних гуртків. Планується організація танцювального гуртка для дівчат, гуртка брейк-дансу (Extreme bboys crew) для хлопчиків. Третя зона буде облаштована для організації студії ArtKids: ліплення з полімерної глини, тіста (натюрморт, звірята, декор, композиції) – Скраб букінг (листівки, конверти) – Фоаміран ( квіти, прикраси для волосся) – Декупаж (оздоблення дерев’яних, скляних предметів) – Шиття (робота з тканинами, бісером, ґудзиками, нитками). Вартість - 97 500 грн. Автор – Юлія Семидоцька.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо за небайдужість до життя громади і активну громадянську позицію!

Загальні підсумки підрахунку голосів за проєкти Громадського бюджету - 2021:

photo_2021-09-08_13-56-27.jpg