Вітаємо з професійним святом податківців України

Шановні працівники та ветерани податкової служби!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці.

Своєю помітною працею Ви, податківці, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Від Вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної скарбниці та бюджету нашої громади, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нами.

Сподіваюся, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення Вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій української економіки.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр ТЕРТИШНИЙ