Відтепер завдяки застосунку «Соціальні послуги Харківщини» жителі громад можуть отримати психологічну допомогу

Відтепер завдяки застосунку «Соціальні послуги Харківщини» жителі громад можуть отримати психологічну допомогу

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

«До переліку функцій у додатку «Соціальні послуги Харківщини» додалися послуги з психологічної допомоги, які доступні для жителів громад. Ці послуги в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, надають фахівці, які працюють на місцях. Наразі до застосунку включають можливість користуватися послугами сімейних лікарів, які також працюють за напрямком психологічної допомоги людям. Функціонал додатка постійно вдосконалюється – кількість послуг та перелік фахівців буде збільшуватися, це питання перебуває на постійному контролі начальника ХОВА Олега Синєгубова. Продовжуємо розвивати соціальну сферу у Харківській області», – розповіла Віта Ковальська.

Нагадаємо, мобільний застосунок «Соціальні послуги Харківщини» розроблено Харківською ОВА спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Застосунок містить мапу, на якій відображено надавачів соціальних послуг територіальних громад Харківської області, інформацію про точне географічне розташування центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), інтернатних установ системи соціального захисту населення області тощо. Також у застосунку можна знайти контактні дані, режим роботи кожної установи, назви соціальних послуг, що надаються у вказаних закладах.

Завантажити застосунок «Соціальні послуги Харківщини» можна в Google Play та App Store.