Відділ бухгалтерського обліку та звітності: знайомимося з роботою

• Витрати, прибутки, зарплати, аванси,
  • Торги, закупівлі, підбиті баланси,
  • А ще казначейство і ордери,
  • Платіжні доручення, договори,
  • Рахунки, потреби, довідки, звіти...
  • Скільки ж всього треба знати й уміти!

Усе це, безперечно, знають, вміють і щодня роблять наші чарівні пані, які працюють у відділі бухгалтерського обліку та звітності Борівської селищної ради.

Керує усіма процесами тут начальник відділу – головний бухгалтер Ольга Рівчак. Ольга Олександрівна має 36 років бухгалтерського стажу, 10 з яких – на посаді головного бухгалтера Борівської селищної ради.

Під чуйним керівництвом начальника відділу (головного бухгалтера) працюють:

Лілія Голик – головний спеціаліст відділу. Вона займається зарплатами, нарахуваннями та відрахуваннями, пенсійною звітністю, лікарняними листами, виплатами відпускних, матеріальної допомоги, оплатою громадських робіт тощо.

Оксана Мельникова – також головний спеціаліст відділу. На неї покладена економічна робота, підготовка довідок на казначейство, здійснення оплати пільговим категоріям населення: за проїзд у різних видах транспорту, санаторно-курортного лікування, матеріальної допомоги тощо. Крім цього пані Оксана відповідає за рух паливно-мастильних матеріалів, звітність водіїв та має ще ряд інших обов’язків.

Тетяна Помелуйко – спеціаліст відділу. До її обов’язків належать розрахунки з контрагентами, юридичні та фінансові зобов’язання, платіжні доручення, складання та реєстрація договорів та інше.

Олена Татарова та Олена Швидич – фахівці з публічних закупівель. Вони відповідають за проведення тендерних торгів, тож всі закупівлі селищної ради, їх організація та проведення проходять саме через цих дівчат. Це дуже великий і відповідальний пласт роботи бухгалтерії.

Ірина Черненко – інспектор з бухгалтерського обліку. Веде облік основних засобів, надходження, вибуття, амортизацію, облік та рух інших необоротних матеріалів, активів та запасів... Та виконує ще ряд важливих функцій і обов’язків.

Робота бухгалтерії надзвичайно відповідальна і важлива, адже без бухгалтера неможливе фнкціонування жодного підприємства, установи чи організації.

DSC_0013-1.jpg

У День бухгалтера України ми щиро вітаємо наших чарівних працівниць бухгалтерії з професійним святом! Бажаємо професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку. Нехай здійснюються мрії, сходяться баланси, робота приносить задоволення, а залишок завжди буде дебетовим.

(На фото зліва направо: Лілія Голик, Тетяна Помелуйко, Олена Татарова, Ольга Рівчак, Ірина Черненко, Оксана Мельникова)