Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

В ході підготовки до пленарного засідання VI сесії Борівської селищної ради VIII скликання 11 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій:

1.jpg

📍 з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики;

📍 з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій;

📍 з соціальних та гуманітарних питань, питань освіти, культури, медицини та молодіжної політики;

📍 з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики.

Засідання тривало понад 5 годин, протягом яких депутати розглянули 33 питання. А семе:

 1. Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Борівської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням ІІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року №2».
 2. Про використання земель сільськогосподарського призначення на території Борівської селищної ради.
 3. Про роботу закладів охорони здоров’я на території населених пунктів селищної ради.
 4. Про роботу відділу з питань гуманітарної політики (освіта, культура, туризм, молоді та спорту).
 5. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки КНП «Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради» на 2021-2024 роки».
 6. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Борівської селищної ради на 2021- 2022 роки».
 7. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини, молоді та спорту Борівської селищної ради на 2021 – 2025 роки».
 8. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Борівської селищної ради на 2021 рік».
 9. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Комплексної Програми по забезпеченню публічної безпеки і порядку Борівської селищної ради на 2021-2024 роки».
 10. Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Борівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії Борівської селищної ради VIІІ скликання від 24 грудня 2020 року».
 11. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Борівського селищного бюджету за 2020 рік».
 12. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Богуславського сільського бюджету за 2020 рік».
 13. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Вищесолоненського сільського бюджету за 2020 рік».
 14. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Гороховатського сільського бюджету за 2020 рік».
 15. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Ізюмського сільського бюджету за 2020 рік».
 16. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Піско-Радьківського сільського бюджету за 2020 рік».
 17. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Першотравневого сільського бюджету за 2020 рік».
 18. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Підвисочанського сільського бюджету за 2020 рік».
 19. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Підлиманського сільського бюджету за 2020 рік».
 20. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання Чернещинського сільського бюджету за 2020 рік».
 21. Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Борівської селищної ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік» та додатків до нього зі змінами, внесеними рішенням V сесії Борівської селищної ради VІIІ скликання від 25.01.2021 року».
 22. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Порядку надання та використання коштів місцевого бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської селищної ради, власником якого є Борівська селищна рада».
 23. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання адресної допомоги».
 24. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду окремим категоріям громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету».
 25. Про проєкт рішення селищної ради «Про надання дозволу Борівському селищному голові на підписання гарантійних листів».
 26. Про проєкт рішення селищної ради «Про розробку проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул.14 квартал в смт.Борова Харківської області».
 27. Про проєкт рішення селищної ради «Про розробку проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул. Шкільна в смт.Борова Харківської області».
 28. Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін та доповнень до структури виконавчих органів Борівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням І сесії селищної ради VIІІ скликання від 03 грудня 2020 року №8 (зі змінами)».
 29. Про проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Порядку підготовки проєктів рішень на сесії Борівської селищної ради та оформлення рішень Борівської селищної ради».
 30. Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Борівської селищної ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року №12 «Про затвердження плану діяльності Борівської селищної ради з підготовки та відстеження проєктів регуляторних актів на 2021 рік».
 31. Про проєкт рішення селищної ради «Про передачу нерухомого майна, основних товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, документів, розрахунків та зобов’язань».
 32. Про проєкт рішення «Про внесення змін до рішення IV сесії VIII скликання 18.01.2021р. № 6 «Про надання дозволу Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Борівської селищної ради, на надання безкоштовних соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів особам/сім`ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах Борівської територіальної громади селищної ради».
 33. Про лист головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради» Ярослави Коліхової. Кожне з питань депутати прискіпливо вивчали, аналізували, активно обговорювали. Проєкти рішень внесли до порядку денного VI сесії Борівської селищної ради VIII скликання, яка відбудеться 18 лютого. Деякі з проєктів відправили на доопрацювання.

Сьогодні була розглянута лише частина сесійних питань. Решту депутати розглянуть на спільному засіданні постійних комісій, яке відбудеться наступного тижня.