Вакцинація, тероборона та ЄІАС «Діти»: такі питання розглянули на районній ZOOM-нараді 8 лютого

8 лютого, під головуванням очільника району Степана МАСЕЛЬСЬКОГО, відбулась нарада з представниками органів місцевого самоврядування, яка проходила у форматі ZOOM конференції.

У нараді взяли участь представник Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Віктор ШАПОШНИК, координатор МОЗ та Дитячого фонду ООН (UNICEF) Лариса ЧЕПЕЛЬ, голова Ізюмської районної ради Сергій ДУВАНСЬКИЙ, працівники районної державної адміністрації, представники громад Ізюмського району.

Від Борівської селищної ради до наради долучилися селищний голова Олександр Тертишний, перший заступник селищного голови Сергій Федченко, заступники селищного голови Каріна Шевченко та Олена Шевелєва, начальник відділу з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Олександр Гавран.

изображение_viber_2022-02-08_09-06-36-580.jpg

Перше питання порядку денного стосувалося вакцинації населення від COVID-19. Учасники обговорили важливі аспекти стимулювання населення до вакцинації. Лариса ЧЕПЕЛЬ наголосила на необхідності посилення інформаційної політики щодо необхідності вакцинації від коронавірусної хвороби із залученням всіх засобів масової інформації.

Про стан вакцинації населення у територіальних громадах Ізюмського району проінформував заступник голови районної державної адміністрації Василь ЛЕСИК. Так, станом на 8 лютого 2022 року загальна кількість населення від 12 років складає 131 774 особи, з них отримали першу дозу та чекають на другу 8 351 особа (6,34%), щеплені двома дозами 64 282 особи (48,78%), загалом вакциновано 72 633 (55,12%). Найвищі показники у Балаклійській (64%) міській територіальній громаді, Куньєвській (71%) та Оскільській (66,44%) сільських громадах. Загальнообласний показник – 50,97%. Нижче за загальнообласні дані у Барвінківській (38,85%) та Ізюмській (50,24%) міських громадах.

a7a41025002a5a0cb3cbc7ab3a3f72c8.jpg

Голова районної державної адміністрації зазначив, що, на жаль, зараз спостерігається збільшення кількості нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 серед жителів району. Тому важливо продовжувати дотримуватися встановлених протиепідемічних заходів, вакцинуватися всім жителям району та продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності вакцинації від COVID-19.

На нараді розглянули також питання щодо стану виконання Закону України «Про основи національного спротиву», відповідно до якого в Ізюмському районі сформовано окремий батальйон територіальної оборони, що розташований в місті Ізюм.

Начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Євген МЕЛЬНИК розповів про основні завдання зазначеного батальйону, надав інформацію щодо стану забезпечення його діяльності.

Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ наголосив, що дане питання державного значення, тому закликав голів територіальних громад з усією відповідальністю поставитися до виконання заходів, передбачених Законом України «Про основи національного спротиву».

Під час розгляду наступного питання учасники заходу заслухали інформацію щодо стану роботи служб у справах дітей територіальних громад району в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти». Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія МОРОЗ зазначила, що всі служби у справах дітей територіальних громад Ізюмського району, окрім Оскільської та Куньєвської, підключені та постійно працюють в базі даних «Діти».

За підсумками наради представники громад отримали рекомендації щодо роботи у зазначених напрямках, а керівникам структурних підрозділів Ізюмської РДА були надані відповідні доручення.