ВАКЦИНАЦІЯ ТА БЕЗПЕКА: ТАКІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ У СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Селищний голова Олександр Тертишний провів апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та працівниками стуктурних підрозділів селищної ради.

Першим питанням обговорили стан вакцинації у громаді від COVID-19 та необхідність продовження роботи серед населення у цьому напрямку.

Обговорюючи ситуацію в країні, яка склалася у зв’язку з визнанням президентом РФ так званих Л/ДНР, селищний голова наголосив, що у жителів громади немає жодних підстав для паніки і загрози військового вторгнення не існує. Тож задача кожного з нас просто робити свою роботу і продовжувати жити мирним життям.

У той же час, Олександр Тертишний дав доручення відповідним спеціалістам провести обстеження наявних місць, які можуть слугувати укриттями у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру, та привести їх у належний стан.

«Це звичайна справа. Завжди, навіть у мирний час, ми маємо бути готові до можливості виникнення надзвичайної ситуації і знати, що треба робити», - зазначив голова.

273207749_381996309926267_7245448244809912051_n.jpg

Нараду з цих питань голова громади також провів зі старостами старостинських округів у форматі zoom-конференції.