ВАКЦИНАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19 У БОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАНОМ НА 23 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ

Станом на 23 листопада 2021 року рівень вакцинації від COVID-19 у Борівській громаді становить 44,9%. Із 11825 осіб, які підлягають вакцинації, щеплення отримали 5319. З них 3876 осіб вже щеплені двома дозами.

Жителі громади щодня мають можливість зробити щеплення від коронавірусу в центрах масової вакцинації у Борівській центральній лікарні та в амбулаторії с. Піски-Радьківські, які працюють з 8:00 до 12:00 без вихідних. Мобільні бригади медиків виїжджають також у села громади і вакцинують людей на місцях.

Щоб записатися на вакцинацію від коронавірусу у своєму населеному пункті, необхідно звернутися до старости або до свого сімейного лікаря. Коли буде сформований список бажаючих зробити щеплення, вам повідомлять точне місце і час вакцинації.

Пам’ятайте, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби або від тяжкого перебігу захворювання! Зупинимо ковід разом!