В Ізюмському районі заборонено відвідувати пляжі на Водохреща

️Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ізюмської районної військової адміністрації прийняла рішення про заборону відвідування пляжів, річок та інших водних об’єктів на території Ізюмського району у період свята Водохреща.

👉Таке рішення було прийняте у зв’язку з потенційними загрозами, які несуть дії військ країни-агресора на Водохреща, а також з метою дотримання заходів мінної безпеки, адже у прибережній зоні та безпосередньо в воді можуть бути вибухонебезпечні предмети. Крім того, на річках та інших водних об‘єктах Ізюмського району, зокрема і Борівської громади, не облаштовані і не функціонують спеціальні локації для занурення у воду.

❗️Тому закликаємо жителів Борівської громади утриматись від відвідування водойм 19 січня і не наражати на небезпеку себе та близьких людей!