УЧНІ 1-4 КЛАСІВ З ПОНЕДІЛКА ЙДУТЬ ДО ШКОЛИ

У Борівській селищній раді 22 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали епідемічну ситуацію на території Борівської громади та в регіоні.

У порівнянні з березнем рівень захворюваності на COVID-19 у Борівській громаді дещо знизився. За минулий тиждень було виявлено 7 нових випадків захворювання, що значно менше, ніж у попередній період.

За інформацією начальника відділу з питань гуманітарної політики Тетяни Бондарівської, наразі немає хворих на ковід серед школярів та педагогів громади.

У той же час, Харківська область все ще перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки, тож зняти карантинні обмеження «червоного рівня» в окремій громаді на території області неможливо.

Таким чином, враховуючи вимоги постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол №9), якими не забороняється відвідування освітніх закладів учнями 1-4 класів при введенні «червоного» рівня, комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради вирішила відновити освітній процес для учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, які знаходяться на території селищної ради з 26 квітня 2021 року з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Інші обмеження «червоної зони» продовжують діяти на території громади. Про них ми писали у статті за посиланням https://borova-gromada.gov.ua/post/borova-potrapila-v-chervonu-zonu-epidemichnoyi-nebezpeki-z-1-kvitnya-gromada-jde-v-lokdaun