У Загризовому відкрили спортивний майданчик

У Загризовому відкрили спортивний майданчик

Сьогодні, 2 липня, у с. Загризове відбулося відкриття спортивного майданчика. У центрі села встановили турники, облаштували волейбольне та футбольне поле.

З нагоди такої події жителі села разом з дітьми зібралися у приміщенні сільського будинку культури. У заході також взяли участь староста сіл Богуславка, Загризове, Лозова, Нова Кругляківка Володимир Мальченко, депутат селищної ради Андрій Сядристий, представники відділу з питань гуманітарної політики Олександр Голик та Анатолій Васильєв, який і модерував хід зустрічі.

DSC_8489.jpg

Після вступного слова Анатолія Васильєва староста Володимир Мальченко привітав загризян з появою спортивного осередку у селі та подякував усім, причетним до його створення, за небайдужість і особистий внесок.

DSC_8502.jpg

Депутат селищної ради Андрій Сядристий, якому і належить ініціатива облаштування спортмайданчика у Загризовому, пообіцяв сельчанам, що це лише початок позитивних змін у селі і в громаді в цілому. Він запевнив, що і надалі підтримуватиме рідні села та працюватиме для людей. А також анонсував відновлення дискотек у селі Богуславка, які відбуватимуться по п’ятницях та суботах починаючи з 9 липня.

DSC_8514.jpg

Андрій Сядристий подякував народному депутату Миколі Кириченку та керівнику фермерських господарств Сергію Кириченку, жителю Богуславки Сергію Зарудному, вчителю фізкультури Юрію Ісаєву та юним спортсменам Загризового за допомогу в облаштуванні майданчика. А також вручив подарунок від себе та від Юрія Ісаєва – сітку для футбольних воріт.

DSC_8486.jpg

Олександр Голик, спеціаліст з питань спорту та туризму відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної ради також висловив вітання, побажав усім присутнім наснаги, успіхів у спорті та міцного здоров’я. Разом з Анатолієм Васильєвим вони передали спортивні подарунки від селищного голови Олександра Тертишного та відділу гуманітарної політики – м’ячі.

4.jpg

Ще один подарунок – волейбольну сітку - отримали спортсмени Загризового від жителя Богуславки Олега Ковальова.

На самому майданчику ще планують провести деякі завершальні роботи, але найголовніше вже зроблено.

DSC_8529.jpg