У селищній раді відбулося засідання комісії щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

У селищній раді відбулося засідання комісії щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

Члени комісії прийняли рішення про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Борівської громади щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління своїм будинком.

У зв’язку зі змінами в законодавстві України, що стосуються житлово-комунальної сфери, багатоквартирні будинки не можуть перебувати на балансі ЖКГ чи селищної ради, а належать співвласникам, які приватизували тут квартири.

Наразі є три варіанти управління такими будинками: створення ОСББ, самостійне управління (за рішенням загальних зборів співвласників без створення юридичної особи), призначення управляючої компанії.

Тобто, якщо співвласники не приймають рішення про управління власним будинком, селищна рада має призначити їм управителя.

273039743_3206914482906646_8568211553691798782_n.jpg

За рішенням комісії, конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку буде оголошено 24 лютого. Інформація про умови конкурсу і участі в ньому будуть опубліковані на офіційному вебсайті Борівської селищної ради.