У селищній раді відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

У селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Керівництво громади належну увагу приділяє розвитку на території Борівської селищної територіальної громади сімейних форм виховання, вишукуючи шляхи влаштування кожної дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання до сімейного оточення.

Свідченням цього є рішення виконавчого комітету селищної ради «Про встановлення опіки над малолітніми дітьми», прийняте 21 лютого 2022 року на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини та засіданні виконавчого комітету Борівської селищної ради.

Відповідно до нього одразу двоє дітей даної категорії в найкоротший термін після набуття статусу влаштовані під опіку громадян, з якими у них склалися добрі родинні відносини.

Також, розглянуто два питання стосовно надання неповнолітнім дітям дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, по всім питанням прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства з метою захисту прав та інтересів дітей.