У селищній раді ведеться робота щодо придбання службового житла для лікарів

8 червня у Борівській селищні раді відбулося засідання комісії щодо придбання службового житла лікарям, які працюють у Борівській центральній лікарні.

Зокрема, планують придбати дві службові квартири: для лікаря-хірурга та для лікаря-травматолога. Селищною радою вже прийнято відповідні рішення, затверджено Програму про забезпечення службовим житлом та Положення про службове житло.

За результатами засідання члени комісії прийняли рішення про оголошення конкурсу з придбання квартир.

У найближчому номері Борівської газети «Трудова слава» та на офіційному вебсайті селищної ради 11 червня буде опубліковано два оголошення про проведення конкурсу з придбання у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для лікарів.

У оголошеннях будуть детально прописані умови участі у конкурсі та вимоги до квартир.

За умовами конкурсу це мають бути дво- або трикімнатні квартири в смт Борова у стані, придатному для проживання, з опаленням та усіма необхідними зручностями.

Вартість одного квадратного метру загальної площі житла (з урахуванням ПДВ) не повинна перевищувати середньої ринкової ціни на вторинному ринку житла в смт Борова. Квартира має коштувати не більше 250 тис. грн.

Заявки від продавців житла прийматимуться за адресою: Харківська область, смт Борова, вул. Центральна, буд.1, каб.36 по 22 червня включно. А 23 червня відбудеться розгляд конкурсних пропозицій.