У селищній раді вчилися гасити пожежі за допомогою вогнегасників

Працівники селищної ради пройшли інструктаж з практичного відпрацювання гасіння пожежі вогнегасником ПВ-5.

Головний інспектор Борівського РС ГУ ДСНС України в Харківській області, майор служби цивільного захисту Юрій Ткаченко розповів про типи вогнегасників, їх основні відмінності та правила користування ними. Показав як правильно використовувати вогнегасники ПВ-5, якими оснащені кабінети селищної ради.

изображение_viber_2021-06-09_15-35-31.jpg

Кожен співробітник мав можливість спробувати вогнегасник в дії та на практиці застосувати отримані знання. Також Юрій Ткаченко проінструктував працівників щодо дій у разі виникнення пожежі.

Організував проведення навчання начальник відділу з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Олександр Гавран.