У селищній раді говорили про футбол
У Борівській селищній раді 20 квітня відбулося засідання Федерації футболу Борівщини.

Селищний голова Олександр Тертишний та представники Федерації обговорили поточні питання та плани розвитку футболу на території Борівської громади на 2021 рік.
Опубліковано: 20.04.2021 13:05








