У селищній раді говорили про футбол

У селищній раді говорили про футбол

У Борівській селищній раді 20 квітня відбулося засідання Федерації футболу Борівщини.

1618924261831-01.jpeg

Селищний голова Олександр Тертишний та представники Федерації обговорили поточні питання та плани розвитку футболу на території Борівської громади на 2021 рік.