У Боровій відбувся турнір з футзалу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

12 лютого у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Борової пройшов перший регіональний турнір з футзалу серед ветеранів 50+ присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У турнірі взяли участь команди Борівської, Дворічанської та Добропільської громад. Борівщину представляла команда «Оскіл». На жаль, через пандемію не змогли приїхати ветерани футзалу з Балаклії, Куп’янська та Савинців. Та від цього градус змагань аж нітрохи не знизився.

Розпочали змагання з урочистого відкриття, на якому були присутні воїни-афганці, які привітали учасників турніру. Та найголовніше відбувалось на спортивному майданчику. У першій зустрічі між командами Борівської та Дворічанської громад сильнішими виявилися наші гості, які перемогли з рахунком 8:2.

Другий матч між борівчанами та футболістами з Добропілля закінчився 6:0 на користь господарів. І у вирішальній грі Дворічна - Добропілля переможця виявила тільки серія пенальті 1:1 (3:2).

За підсумками змагань, третє місце зайняла команда з Добропілля. Друге – борівська команда «Оскіл» . Переможцями турніру стали гості з смт Дворічна.

20220212_125048.jpg

Усі учасники отримали нагороди - кубки, грамоти та пам’ятні статуетки від Борівської селищної ради та спілки воїнів-інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер».