У БОРІВСЬКОМУ ЛІСІ НА МІНАХ ПІДІРВАЛОСЯ ПОДРУЖЖЯ БОРІВЧАН

28 грудня працівники поліції спільно з ДСНС виявили у лісі в смт Борова тіла 50-річної жінки та 52-річного чоловіка. При огляді місця події було встановлено, що громадяни підірвались на розтяжці.

Про це повідомляє телеграм-канал Поліція Харківської області (https://t.me/police_kh_region).

У публікації йдеться, що 25 грудня до чергової частини сектору поліцейської діяльності № 1 Ізюмського РУП надійшло повідомлення про зникнення безвісти двох мешканців селища Борова. Подружжя вирушило до лісу та додому не повернулося.

В ході розшукових заходів загиблих чоловіка і дружину виявили у лісі.

Відкрито кримінальне провадження за фактом загибелі подружжя.

Поліція закликає бути максимально обережним та не наближатися до підозрілих предметів, пересуватися тільки асфальтованими або перевіреними доріжками та у разі виявлення вибухонебезпечних предметів негайно телефонувати за номером 101 або 102.