У Борівській селищній раді відбулося спільне засідання постійних комісій

У Борівській селищній раді відбулося спільне засідання постійних комісій

Напередодні пленарного засідання VI сесії Борівської селищної ради VIII скликання відбулося спільне засідання постійних комісій Борівської селищної ради: з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів, екології, комунальної власності та регуляторної політики; з питань законності, правопорядку, житлово-комунального господарства, будівництва, депутатської діяльності та етики.

На засіданні депутати – члени комісій розглянули 105 питань, з яких 51 сесійне.

10 питань про затвердження проєктів землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради після розгляду депутати вирішили зняти з порядку денного сесії у зв’язку з тим, що комунальна власність на ці земельні ділянки ще не зареєстрована.

Також розглянули листи громадян про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Було прийнято рішення направити їх до земельного відділу на додаткове обстеження.

Загалом, на спільному засіданні постійних комісій розглянули наступні питання:

1.Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання від 24.12.2020 року №4 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Борівської селищної ради» (зі змінами).

2.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Ізюмське гр. Шкоді О.П.

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Підвисоке, вул. Григорія Запорожченка, 43-А гр. Склярову В.А.

4.Про затвердження проєкту землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в смт. Борова по вул. Північній, 2-А Борівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

5.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Голику Р.С.

6.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Нова Кругляківка на території Борівської селищної ради гр. Лукач Ю.С.

7.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Матюшко О.М.

8.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Маліївка, вул. Тараса Шевченка гр. Ратушному С.В.

9.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова гр. Сотнику М.І.

10.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Ясинувате на території Борівської селищної ради гр. Яценко В.В.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Загризове, вул. Перемоги, 20-А гр. Ковальовій О.І.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради гр. Доценко З.Ф.

13.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Кислій В.Є..

14.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради гр. Демченку О.В.

15.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Ізюмське гр. Ткачову В.М.

16.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Першотравневої сільської Ради народних депутатів від 26.02.1996 року № 07 «Про надання ділянок у приватну власність» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вінніку В.П.

17.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Піски-Радьківські Харківської області гр. Бондаренку С.П.

18.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Калинове, вул. Центральна гр. Давиденко В.П.

19.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул.Тараса Шевченка, 55 гр. Малінці І.Ю.

20.Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в с.Шийківка на території Борівської селищної ради, гр. Медянику А.В.

21.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Нижня Журавка, вул.Шевченка Тараса гр. Шинкаренко І.М.

22.Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в с. Ізюмське, вул. Студентська, 46 гр. Токар М.М.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шийківка по вул. Миру, 83, гр. Вороні Д.М.

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Борова, вул. Московська, 56-А гр. Саніній Т.К.

25.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради гр. Любому В.П.

26.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Борівської селищної ради гр. Шевченку В.М.

27.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 23.02.1996 року № 29 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність і користування» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колеснікову А.І.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської селищної ради гр. П’янзіній Н.Ф.

29.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борівської селищної ради народних депутатів від 04.03.1996 року № 30 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колокольцеву В.В.

30.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, вул. Східна гр. Віннік С.В.

31.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Логвиненко І.А.

32.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Зелений Гай на території Борівської селищної ради гр. Матюшко М.М.

33.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Голик Т.І.

34.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Мирне гр. Бондар Т.І.

35.Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради ФГ «КСІОН».

36.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Сумській Л.О.

37.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Богуславка, вул. Слобожанська, 24 гр. Галкіну В.Т.

38.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Ольгівка гр. Шпиньової В.П.

39.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Калинове, вул. Центральна, 1 гр. Головіній О.Д.

40.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах с. Гороховатка, гр. Циганко Олесі Олегівні.

41.Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Гороховатка, гр. Дружиніну Є.В.

42.Про укладання договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Новоплатонівка по вул. Центральній,56.

43.Про укладання додаткової угоди про заміну сторони Орендаря з ПП «Техносервіс» на гр. Баранцова Д.Д. у Договорі оренди землі від 29.12.2020р., яка знаходиться в с.Піски – Радьківські по пров.Шосейному,2д, на території Борівської селищної ради для обслуговування нежитлової будівлі.

44.Про укладання додаткової угоди про заміну сторони Орендаря з гр. Небувайла О.І. на гр. Стельмаха Д.І. у Договорі оренди землі від 22.06.2020р., яка знаходиться за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради для обслуговування нежитлової будівлі.

45.Про добровільну відмову від права користування земельною ділянкою, виділеної під забудову в смт. Борова по вул. Українській, 32 гр. Скрипці В.О.

46.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (угіддя-під господарськими будівлями та дворами) за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради гр. Горобчуку С.В.

47.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Маліївка, вул. Тараса Шевченка, гр. Малію О.Г.

48.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Піски-Радьківські, вул. Привокзальна, гр. Масичу В.П.

49.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Піски-Радьківські, вул. Центральна, гр. Ганусичу М.Г.

50.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Пирог В.С.

51.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Борівської селищної ради, гр. Пирогу Д.І.

52.Про лист гр. Аксьонова Юрія Вікторовича, мешканця м. Ізюм, вул. Переяславська, буд.3, кв.2, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

53.Про лист гр. Болог Тетяни Володимирівни, мешканки с.Комарівка, вул. Залізнична, буд,49 Ізюмського району, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

54.Про лист гр. Болога Юрія Петровича, мешканця с.Комарівка, вул. Залізнична, буд,49 Ізюмського району, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

55.Про лист гр. Вєтрова Володимира Сергійовича, мешканця с.Миколаївка Ізюмського району, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

56.Про лист гр. Вірченко Вікторії Анатоліївни, мешканки м.Ізюм, вул. Р. Люксембург, буд.36 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

  1. Про лист гр. Григоряна Вадима Арменовича, мешканця м. Ізюм, вул. Некрасова, буд.76, кв.8, Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

58.Про лист гр. Грищук Анастасії Миколаївни, мешканки с.Слобожанське, вул. С. Закори, буд.10, кв.62, Зміївського району Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

59.Про лист гр. Дімової Ірини Володимирівни, мешканки м. Ізюм, вул. Європейська, буд.115 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

60.Про лист гр. Інгул Олени Володимирівни, мешканки м. Ізюм, вул. Висока, буд. 4, кв.4,3 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

61.Про лист гр. Кабанова Антона Олеговича, мешканця м. Ізюм, вул. Пролетарська, буд.2а, кв.160 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

  1. Про лист гр. Кисенка Сергія Михайловича, мешканця м. Ізюм, вул. Залізнична, буд.4, кв.6 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

63.Про лист гр. Крикуна Сергія Олександровича, мешканця м. Ізюм, площа Кругла, буд.9а Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

64.Про лист гр. Лопатенка Анатолія Анатолійовича, мешканця м .Ізюм, пров. Толстого, буд.3, кв.31 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

65.Про лист гр. Маркелова Олександра Олександровича, мешканця м. Ізюм, вул.Пролетарська, буд.10, кв.25 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

66.Про лист гр. Масловець Марини Станіславівни, мешканки м. Ізюм, вул. Волоха, буд.12 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

67.Про лист гр. Масловець Сергія Володимировича, мешканця м. Ізюм, вул. Волоха, буд.12 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

68.Про лист гр. Міткевіч Любов Олексіївни, мешканки м. Ізюм, вул. Пролетарська, буд.2 кв.23 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

69.Про лист гр. Очкаленка Дмитра Анатолійовича, мешканця Ізюмського р-ну, с. Глинське, пров., Колодязний, буд.5 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

70.Про лист гр. Полякової Тетяни Олексіївни, мешканки м. Ізюм, вул. Київська, буд. 47, кв.50 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

71.Про лист гр. Попової Марії Юріївни, мешканки м. Ізюм, вул. Переяславська, буд.3, кв.2 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

72.Про лист гр. Решетової Катерини Ігорівни, мешканки м. Люботин , вул. Слюсарна, буд. 26/4, кв.1 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

73.Про лист гр. Сабірова Юрія Геннадійовича, мешканця м. Ізюм, вул. Некрасова, буд.78, кв.53 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

74.Про лист гр. Таганова Олександра Анатолійовича, мешканця м. Ізюм, вул. Пролетарська, буд.2а, кв.29 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

75.Про лист гр. Тихоненка Олександра Володимировича, мешканця Ізюмського району, с. Комарівка, вул. Залізнична, буд.49 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

76.Про лист гр. Шатравки Олександра Васильовича, мешканця Ізюмського району, с. Бугаївка Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

77.Про лист гр. Андрєєва Олександра Андрійовича, мешканця м. Донецьк, вул. Бурова, буд.10 Донецької області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

78.Про лист гр. Бондаренко Ольги Іванівни, мешканки м. Ізюм, вул. Привокзальна, буд.376, кв.4 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

79.Про лист гр. Верещаки Віталія Юрійовича, мешканця м. Ізюм, вул. Оптична, буд.21 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

80.Про лист гр. Коваленко Вікторії Андріївни, мешканки м. Ізюм., вул. Переяславська, буд.30 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

81.Про лист гр. Мариніної Лариси Володимирівни, мешканки м. Ізюм., вул. Космонавтів, буд.7 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

82.Про лист гр. Мухіна Ігоря Юрійовича, мешканця м. Ізюм., вул. Пролетарська, буд.17 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

83.Про лист гр. Олізаренка Івана Івановича, мешканця Ізюмського району, с. Куньє, вул. Гагаріна, буд.9 Харківська обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

84.Про лист гр. Піддубнова Олександра Васильовича, мешканця м. Ізюм., вул. Гоголя, буд.12, кв.3 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

85.Про лист гр. Федорова Олексія Ігоровича, мешканця м. Ізюм., вул. Європейська, буд.32 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

86.Про лист гр. Шевченка Максима Миколайовича, мешканця м. Ізюм., вул. Київська, буд.36, кв.195 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

87.Про лист гр. Кодряну Марії Анатоліївни, мешканки м. Ізюм, пров. Харківський, буд.7, кв.2 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

88.Про лист гр. Колєснікової Алли Василівни, мешканки м. Ізюм, вул. Чайковського, буд.6 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

89.Про лист гр. Перепелиці Сергія Віталійовича, мешканця Ізюмського району, с. Федорівка, вул. Зелена, буд.4 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

90.Про лист гр. Сухініної Віти Віталіївни, мешканки Ізюмського району, с. Бригадирівка, вул. Гагаріна, буд.61 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

91.Про лист гр. Чуріліної Ганни Олександрівни, мешканки м. Ізюм, вул. Горького, буд.23 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

92.Про лист гр. Швидкого Артема Михайловича, мешканця м. Ізюм, вул. 24 Серпня, буд.35-А Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

93.Про лист гр. Шестакова Сергія Валерійовича, мешканця м. Ізюм, вул. Гончарна, буд.20 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів Борівської селищної ради Харківської області.

94.Про заяву гр. Бербенка Олександра Миколайовича, мешканця смт.Борова,
вул. 14-й квартал, буд.7, кв.15 Харківської області, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

95.Про заяву гр. Кислого Артема Володимировича, мешканця смт. Борова, вул. Першотравнева, буд.46 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

96.Про заяву гр. Кислого Володимира Георгійовича, мешканця смт. Борова, вул. Першотравнева, буд.46 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

97.Про заяву гр. Кислого Олега Володимировича, мешканця смт. Борова, вул. Першотравнева, буд.46 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

98.Про заяву гр. Кривошеєнка Ігоря Миколайовича, мешканця смт. Борова, пров. Оскільський, буд.5 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

99.Про заяву гр. Кузнєцова Сергія Юрійовича, мешканця с. Підвисоке, вул. Григорія Запорожченка, буд.86 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

100.Про заяву гр. Літвінова Олександра Олександровича, мешканця смт. Борова, вул.Привокзальна, буд.1А, кв.14 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

101.Про заяву гр. Похвалія Миколи Івановича, мешканця смт. Борова, вул. Центральна, буд.62 Харківської обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

102.Про заяву гр. Прокоф’євої Юлії Юріївни, мешканки м.Горлівка, вул. Оленіна, буд.8, кв.71 Донецької обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

103.Про лист гр. Чуненка Юрія Анатолійовича, мешканця м.Горлівка, вул. Оленіна, буд.8, кв.71 Донецької обл., про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

104.Про лист гр. Шестопал Ольги Миколаївни, мешканки смт.Борова, вул. 14-й квартал, буд.17, кв.14, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

105.Про лист гр. Шестопала Олександра Миколайовича, мешканця смт.Борова, вул. 14-й квартал, буд.17, кв.14, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

150934029_441767447159777_3660874527668357679_n.jpg