У Борівській громаді "червоний рівень" залишається ще на 14 днів

У Борівській громаді "червоний рівень" залишається ще на 14 днів

У Борівській селищній раді 13 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали епідемічну ситуацію на території Борівської громади та в регіоні.

Нагадаємо, на минулому засіданні, яке відбулося 31 березня, комісія прийняла рішення встановити з 1 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Борівської селищної ради терміном на 14 днів (до 14 квітня включно).

Протягом березня було виявлено 236 нових випадків захворювання на COVID-19 на території громади. Від початку квітня станом на 13.04.2021 року відомо про 86 нових випадків.

Але 9 квітня регіональна комісія з ТЕБ та НС Харківської області запровадила «червоний рівень» епідемічної небезпеки на території усієї Харківської області.

Враховуючи ситуацію із захворюваністю та рекомендації регіональної комісії, комісія з ТЕБ та НС Борівської селищної ради вирішила продовжити дію карантинних обмежень «червоної зони» на території громади ще на 14 днів.

У разі покращення ситуації рішення може бути переглянуто достроково.

Детальніше про обмеження "червоної зони" ми писали тут.