У БОРІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ ЗНОВУ ПРАЦЮЄ ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Хірургічне відділення Борівської центральної лікарні відновило свою роботу і готове приймати пацієнтів.

З 15 березня у лікарні працює лікар-хірург вищої категорії Євген Голубничий. Він веде прийом пацієнтів у поліклініці, а також забезпечує роботу хірургічного відділення центральної лікарні.

Євген Анатолійович Голубничий знайомий багатьом борівчанам, адже раніше вже працював у Борівській лікарні і зарекомендував себе як висококваліфікований професіонал. Вже у перший свій робочий день у Боровій лікар прийняв 20 пацієнтів.

Хірургічне відділення наразі об’єднане з гінекологічним. Розраховано воно на 20 пацієнтів – тут передбачено 15 хірургічних та 5 гінекологічних ліжкомісць.

В період, коли відділення не працювало, швидка допомога скеровувала пацієнтів, які потребують хірургічної допомоги, до лікарень Ізюма чи Куп’янська, тепер же пацієнти з нашої громади зможуть отримати допомогу в Борівській лікарні.

Разом з лікарем у хірургічному відділенні працюють 4 медсестри, 2 медичних сестри – анестезистки, 5 санітарок. Вчора, 16 березня, вони вперше заступили на зміну після тривалої перерви.

DSC_0044.jpg

Відділення не працювало від початку року у зв’язку зі звільненням хірурга. А прийом пацієнтів лікарем-хірургом у поліклініці здійснювався лише один раз на тиждень. Під загрозою було й укладення договору з Національною службою здоров’я України на надання лікарнею хірургічних послуг. Саме за цими договорами медзаклади отримують фінансування від НСЗУ.

Як пояснила головний лікар Борівської центральної лікарні Ярослава Коліхова, відновити роботу відділення вдалося завдяки поверненню на посаду лікаря-хірурга Борівської центральної лікарні Євгена Голубничого.

• Спільно з керівництвом Борівської селищної ради ми доклали максимум зусиль, щоб знайти хірурга для нашої лікарні і зберегти хірургічне відділення, - пояснює Ярослава Коліхова. – Я шукала лікаря на різних ресурсах, в інших лікарнях, особисто спілкувалася з кількома претендентами, але тривалий час безрезультатно. Та завдяки активній участі у цьому питанні селищної ради проблему вдалося вирішити.

DSC_0038.jpg

Ярослава Миколаївна розповіла, як спільно із заступником селищного голови Оленою Шевелєвою вели перемовини з лікарем Голубничим щодо повернення на роботу у Борівську центральну лікарню, зустрічалися з ним у Харкові, обговорювали співпрацю. Головною умовою лікаря було забезпечення його службовим житлом.

Селищний голова Олександр Тертишний виніс це питання на розгляд постійних комісій селищної ради і депутати підтримали пропозицію щодо придбання службового житла для лікарів.

Наразі у Борівській селищній раді ведеться активна підготовча робота щодо придбання квартир для двох лікарів – хірурга і травматолога, які приїхали працювати до нас з інших міст. Забезпечення доступної медицини в громаді, на думку керівництва і депутатів селищної ради, є одним з пріоритетних завдань місцевої влади.