Спортивні заходи до Дня Збройних Сил України

Спортивні заходи до Дня Збройних Сил України

4 листопада Борівська дитячо-юнацька спортивна школа Борівської селищної ради провела спортивно-патріотичний захід - Кубок з футзалу серед команд юнаків та дівчат, вихованців Борівської ДЮСШ, присвячені дню Збройних Сил України.

З промовою до учасників змагань звернувся Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

IMG_3947.JPG

"День Збройних Сил України - це свято мужності, героїзму та відваги. В цей день ми низько вклоняємося тим, хто несе військову службу, хто віддав своє життя за Україну, хто має незламну силу волі та безстрашність під час захисту рубежів нашої країни.

IMG_4009.JPG

В змаганнях серед юнаків молодшої вікової групи взяли участь 8 команд. За жеребкуванням команди були розподілені на дві підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання чемпіона.

IMG_3943.JPG

Так, в загальному підсумку команда Борівської ДЮСШ «Зоря» з с. Богуславка (тренер-викладач Юрій Ісаєв.) зайняла – ІІІ місце. Команда Борівської ДЮСШ «Оскіл» з Борової (тренер-викладач Михайло Грабар) посіла – ІІ місце. Переможцем Кубку стала команда Борівської ДЮСШ «Прогрес» з с. Ізюмське (тренер-викладач Павло Мизюк.).

IMG_4088.JPG

В змаганнях серед дівочих команд молодшої вікової групи взяли участь 3 команди. В загальному підсумку бронзовим призером стала команда Борівської ДЮСШ «Маяк» з с. Піски-Радьківські (тренер-викладач Олексій Голик.), срібним призером – команда Борівської ДЮСШ «Зоря» з с. Богуславка(тренер-викладач Юрій Ісаєв.). Команда дівчаток Борівської ДЮСШ «Атлет» під керівництвом тренера-викладача Василя Мизюка. посіла перше місце.

IMG_4100.JPG

Загалом в цьому турнірі взяли участь 90 юнаків та 32 дівчинки.

Команди-призери змагань були нагороджені грамотами, а переможці грамотами, медалями, перехідними Кубками від Борівської ДЮСШ та солодкими призами від Борівського селищного голови Олександра Тертишного.

IMG_4087.JPG

Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської ДЮСШ.

IMG_4080.JPG

Вихованці, тренерсько-викладацький склад, батьки висловлюють вдячність Борівському селищному голові Олександру Тертишному та заступнику Борівського селищного голови Сергію Федченку за підтримку дитячо-юнацького футболу в нашій територіальній громаді та за чудові солодкі призи.

Директор Борівської ДЮСШ БСР Юрій Гамора.