Селищний голова Олександр Тертишний провів виїзний прийом громадян у с. Ізюмське

Жителі Ізюмського, Дружелюбівки, Ольгівки зверталися до голови з різних питань, як особистих, так і спільних для свого села та громади.

Зокрема, говорили про стан доріг, відсутність води в колодязях по селу, платіжки за газ, підтримку дітей з особливими освітніми потребами, частковий ремонт у Дружелюбівському сільському клубі, необхідність поповнення матеріально-технічної бази Ізюмської школи, умови роботи бібліотеки та оплати праці бібліотекарів, оформлення земельних ділянок тощо.

20.07.21-1.jpg

Практично усі, хто прийшов на прийом до очільника громади, піднімали питання відновлення роботи фельдшерсько-акушерського пункту у с. Дружелюбівка, у якому отримували медичні послуги і жителі сусідніх сіл Ольгівка та Новий Мир. На початку року з ФАПу звільнилася медсестра і, таким чином, він зупинив свою роботу. Керівництво селищної ради намагалося вирішити цю проблему, але охочих працювати у Дружелюбівському ФАПі поки що немає. Тож головна перешкода до відновлення роботи пункту – відсутність медпрацівника.

Завітали на прийом до голови також представники футбольної команди «Прогрес». Говорили про розвиток футболу на Борівщині, необхідність популяризації футболу серед місцевої молоді, підтримку місцевих футболістів, проведення чемпіонату громади та забезпечення рівних умов гри для усіх команд.

20.07.21-4.jpg

В ході проведення прийому селищний голова Олександр Тертишний разом зі старостою сіл Ізюмське, Андріївка, Глущенкове, Дружелюбівка, Новий Мир, Ольгівка та Червоний Став Миколою Козачуком проаналізували питання, порушені громадянами, розглянули шляхи та можливості їх вирішення, надали відповідні консультації та поради запитувачам.

Щодо питань, які потребують додаткового вивчення та залучення значних ресурсів, були надані відповідні доручення структурним підрозділам селищної ради, а їх виконання взято на контроль керівництва громади.

211811435_2899953836999221_8198774740155863603_n.jpg

Після прийому громадян селищний голова відвідав місцеву біліотеку та ознайомився з роботою закладу.