російські окупанти вдарили авіабомбами по центру Борової

російські окупанти вдарили авіабомбами по центру Борової

26 червня, близько 2:10 ночі, зс рф завдали авіаударів по селищу Борова.

Внаслідок обстрілу були зруйновані і пошкоджені магазини та приватні домоволодіння в центрі селища, посічені дерева, огорожі, клумби. На щастя, обійшлося без жертв. Але центр громади перетворився на суцільну руїну, всипану уламками будівель та знищених дерев. Загинули птахи, які потрапили в епіцентр вибухів.

photo_2024-06-26_17-23-46 (2).jpg

За попередньою інформацією прокуратури, удар був завданий ФАБ-500 з УМПК.

photo_2024-06-26_17-23-48.jpg

З самого ранку працівники КП «ЖКГ Борівської селищної ради» та комунального водопровідно-каналізаційного підприємства розбирали завали та звільняли вулиці від наслідків ворожого обстрілу. За один день спільними зусиллями було виконано дуже великий об’єм робіт.

photo_2024-06-26_17-23-50.jpg

Наші героїчні енергетики продовжують роботи з відновлення електропостачання в населених пунктах громади. Через постійні ворожі обстріли їм практично щодня доводиться з ризиком для життя ремонтувати пошкоджені лінії електропередач, щоб у жителів Борівщини в оселях було світло та доступні інші блага цивілізації, пов’язані з наявністю електрики.

photo_2024-06-26_17-23-51.jpg

Майстри інтернет-провайдера «ГІГАНТ», не покладаючи рук, працюють над відновленням мережі. На жаль, є значні пошкодження на центральній магістралі. Та роботи ведуться у посиленому режимі, тож інтернет незабаром буде відновлено.

photo_2024-06-26_17-23-54.jpg

🤝Від імені усієї громади щиро дякуємо нашим комунальникам, енергетикам, працівникам «Гіганту» за їхню невтомну і самовіддану працю заради людей. Ворог руйнує все на своєму шляху, перетворює на руїни наші рідні села і селища, намагається нас зламати, залякати, залишити без зв’язку із зовнішнім світом, занурити в темряву і зневіру, знищити. Натомість, усупереч усім намагання російського окупанта, ви не опускаєте рук, знову і знову повертаючи нашу громаду до життя та даруючи віру у перемогу добра над злом.

🙏Дякуємо вам!

🇺🇦Переможемо! Все буде Україна!🇺🇦