Робоча нарада 22 травня 2023 року

Робоча нарада 22 травня 2023 року

Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний 22 травня провів чергову робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій громади, структурних підрозділів селищної ради, старостами.

Старости Ізюмського та Чернещинського старостинських округів Микола Козачук та Світлана Вразовська доповіли про актуальні проблеми населення на підвідомчих територіях, їх вирішення та хід суспільно-корисних робіт там, де їх можливо здійснювати з урахуванням безпекової ситуації.

зображення_viber_2023-05-22_10-22-12-043.jpg

Начальник відділу ЖКГ, архітектури та містобудування Олена Клименко звітувала про хід роботи щодо внесення до Державного Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Наразі до складання актів комісійного обстеження щодо пошкоджень та руйнувань житла долучені старости та діловоди на місцях, що значно спрощує і прискорює роботу у цьому напрямку. Станом на 22 березня 2023 року по житловому фонду громади складено 367 таких актів, 218 з них вже внесено до Державного Реєстру. Робота продовжується.

Начальник Служби у справах дітей Борівської селищної рали Наталка Мірончук розповіла про роботу з дітьми, які перебувають на території громади та заплановані заходи щодо відзначення Дня захисту дітей.

Також учасники наради обговорили інші робочі питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.