Прощання з Героєм: у Харкові на Алеї Слави провели в останню путь Віталія Шаповалова

Сьогодні на Алеї Слави у Харкові відбулося прощання з Віталієм Анатолійовичем Шаповаловим, захисником України з Борової, який віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

Віталій Шаповалов (2).jpg

Віталій захищав Україну ще в ході АТО, а в лютому 2023 року знову став на захист Батьківщини. Він обіймав посаду старшого сержанта та командира відділення протитанкового взводу. 24 червня 2023 року у Бахмутському районі Донецької області Віталій Шаповалов загинув під час ведення бойових дій. Йому було всього 30 років. До останнього подиху він залишався вірним українському народові та своїй Батьківщині.

Попрощатися з Героєм приїхали рідні, друзі, побратими та багато небайдужих людей. Його провели в останню путь з усіма військовими почестями. Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний від імені громади висловив глибокі співчуття рідним та близьким Віталія.

448699888_791534206302184_9082096192884754643_n.jpg

Рідні та друзі назавжди запам'ятають Віталія життєрадісним і веселим, працьовитим і щирим, справжнім патріотом рідної країни, вірним другом.

У Віталія залишились батьки та сестра, які втратили сина і брата, але їхня гордість за нього житиме вічно.

🙏Вічна пам'ять Герою. Вдячність за його подвиг і самопожертву заради всіх нас завжди житиме у наших серцях, і ми завжди будемо пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє.