Про роботу дільничних офіцерів поліції сектору поліцейської діяльності №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області у 2022 році

На деокупованій території Борівської селищної територіальної громади дільничні офіцери поліції здійснювали стабілізаційні заходи, забезпечували охорону громадського порядку у місцях масового скупчення людей під час видачі гуманітарної допомоги, виплати пенсій населенню у відділенні Укрпошти, в період відновлення роботи банківської установи «Приватбанк» тощо. Проводили роботу з виявлення осіб, причетних до колабораційної діяльності. Здійснювали прийом громадян.

Також проводились профілактичні заходи згідно з рішенням виконавчого комітету Борівської селищної ради від 13.12.2022 року №48 «Про заборону продажу алкогольних напоїв».

Дільничними офіцерами поліції СПД №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області проводиться подальша робота по вказаних напрямках.

СПД №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області