Привітання начальника Борівської селищної військової адміністрації Олександра Тертишного з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі жителі Борівської громади!

Іде в історію 2022 рік. З упевненістю можу сказати, що цей рік для більшості українців став найважчим за все життя. На нашу державу напав ворог. Російський агресор окупував значну територію нашої країни, приніс смерть, горе, руйнування.

Та наш народ і, перш за все, Збройні Сили України з перших днів боролися і зупинили наступ ворога. Наразі продовжується звільнення окупованих територій.

На жаль, і територію нашої громади не оминуло лихо окупації, наслідки якого ми будемо ще довго ліквідовувати і відчувати їх на собі.

Зараз іде процес відновлення мирного життя. Не так швидко, як хотілося б, але ми вже немало зробили. Щиро дякуємо усім тим борівчанам, які працюють над відновленням громади, бо їхня праця – це безцінний вклад у нашу спільну перемогу.

Та, перш за все, ми всі дякуємо нашим Збройним Силам України, воїни яких віддають свої життя, сили, здоров’я задля перемоги, задля вільного, процвітаючого майбутнього нашої держави.

Розуміємо, що і 2023 рік не буде легким. Але лише об’єднавшись ми станемо ще сильнішими і впевнено будемо рухатись до перемоги.

Дорогі борівчани! Щиро вітаю вас з прийдешнім 2023 роком і Різдвом Христовим. Бажаю, щоб у цьому році здійснилася найзаповітніша мрія кожного українця – настала наша перемога і мир в Україні. А кожному з нас бажаю міцного здоров’я, родинного затишку і справжнього щастя.

З Новим роком! Слава Україні!