Привітання Борівського селищного голови з Днем Соборності України 2022

Шановні жителі Борівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України.

Цей день увійшов в історію українського народу як свято національної єдності і сьогодні продовжує нагадувати нам про значимі речі – єдність, порозуміння, примирення.

22 січня 1919 року здійснилася мрія українців об’єднатися етнічно і територіально – було проголошено Акт Злуки українських земель. Саме він символізував утворення єдиної Соборної Української держави. І хоча на той час Україні не вдалося зберегти цілісність та незалежність, українці продемонстрували прагнення жити разом в одній країні.

Ця дата є важливим прикладом примирення і єднання для нащадків. Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного розвитку, захисту державних інтересів та збереження цілісності і незалежності.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому саме зараз надзвичайно важливо усвідомлювати, що тільки разом, собором, за участю всіх верств і політичних сил суспільства можливо досягти розквіту держави, підвищення добробуту людей, забезпечити мир і спокій у наших домівках.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості. Нехай віра в демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради нашої країни, нашої громади і наших людей!

Зі святом вас! Із Днем Соборності України!

З повагою,

Борівський селищний голова Олександр Тертишний