Привітання Борівського селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Борівської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята!

Ваша праця безперервна, як саме життя, свята і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила українського села, нашої громади, нашої держави. І під силу вона тільки тим, хто вміє долати труднощі і вірить, що матінка-земля щедро віддячить за турботу.

Сільськогосподарська галузь є основною в нашому регіоні. Вона забезпечує надходження до бюджетів усіх рівнів, надає робочі місця жителям Борівської громади, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність.

У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовідданості, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати нові перепони та складні умови ринку.

У цей день висловлюю вдячність і повагу всім, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу, зміцнює економічний потенціал України і нашої громади.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Нехай завжди рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя всі ваші задуми і плани. Нехай обходять стороною природні стихії та життєві негаразди, а в родинах повсякчас панує сімейний затишок і достаток.

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів!

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний