Привітання Борівського селищного голови з Днем працівника державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Роль державного виконавця складна і, разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходять професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все, на вашу сумлінність та неупередженість.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою громадян!

Бажаю вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вам та вашим родинам.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний