Привітання Борівського селищного голови Олександра Тертишного з нагоди 30-річчя Незалежності України, Дня Державного Прапора та Дня селища

Дорогі борівчани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора, Днем Незалежності України та з нагоди відзначення Дня Борової!

Цьогоріч ми святкуємо особливу дату – 30 років Незалежності України! Упродовж сторіч мільйони українців боролися за її здобуття, пройшли через зради, війни, репресії та голодомори, а здобувши таку омріяну свободу й державність, змушені долати нові виклики.

Ці 30 років не були легкими. І сьогодні наші земляки зі зброєю в руках захищають суверенітет і територіальну цілісність України. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту.

Тож невипадково цього року ми відзначаємо День селища разом зі святкуванням Дня Незалежності України, адже Борівщина є невід’ємною частинкою нашої прекрасної країни, єдиної і неповторної. Від розвитку територіальних громад залежить процвітання України, її успіхи і перспективи, так само як розквіт громади неможливий без позитивних зрушень на державному рівні.

Нас усіх єднає любов до рідної землі. Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добробут, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці свята об’єднують усіх українців у спільному прагненні – захистити, зберегти, розбудувати та уславити наш рідний край, нашу громаду, нашу єдину Україну. А наша єдність дарує нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у дні прийдешньому.

Щиро дякую кожному, хто стоїть на захисті рідної землі та бажаю якнайшвидшої перемоги!

Зичу усім нам миру і злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади.

Зі святами вас, дорогі жителі Борівщини, з Днем Державного Прапора, з Днем Незалежності України, з Днем Борової! Слава Україні!

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний