Привітання Борівського селищного голови Олександра Тертишного з Днем працівників суду

Шановні працівники суду!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Ваша фахова діяльність відіграє надзвичайно важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвитку України як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Прийміть, шановні працівники судів, побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.

Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій щоденній роботі.

Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої держави.

З повагою, Борівський селищний голова Олександр Тертишний