Привітання Борівського селищного голови Олександра Тертишного до Дня захисників і захисниць України

ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навал, і зараз – коли ми знову змушені боронити свою Незалежність.

Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком. Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

І сьогодні, у важкий для країни час, українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Наші захисники і захисниці живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми на Борівщині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося під мирним небом, виховуємо дітей, радіємо життю. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя. Та герої живі, поки живе пам’ять про них!

У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, незламної віри у перемогу. А Україні – перемоги та мирного неба. І нехай Покрова Пресвятої Богородиці візьме під своє заступництво усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся до своєї родини живим і здоровим.

Зі святом! Доземний уклін вам за наш мир, спокій і Незалежність!

З повагою, Борівський селищний голова Олександр ТЕРТИШНИЙ